Dopasowana oferta

Napisz do nas!

OFERTA

Kolekcje

01

Krzesło NILA zachwyca swoją lekkością i stylem, a dzięki naszej uniwersalnej tkaninie z łatwością dopasujesz je do wielu aranżacji wnętrz.


02

To nasza odpowiedź na mantrę minimalistów – Mniej znaczy Więcej. Klasyczny projekt drewnianych krzeseł.


03

Krzesło MERI TAP to minimalistyczna forma oparta na smukłych drewnianych nóżkach, które zapewniają całości stabilne podparcie. Wypełnienie siedziska oraz oparcia miękką pianką to pewność komfortowego użytkowania.


04

Powstało z myślą o zapewnieniu komfortu w klasycznej formie. Krzesło prezentuje się nowocześnie, a gruba pianka na siedzisku zapewnia dużą wygodę.


05

Krzesło RIO ARM ma ponadczasową formę i bardzo elegancki designe. Kubełkowy kształt pozwala przyjąć wygodną pozycję.


06

Krzesło LEO to połączenie klasycznego modelu z bardzo wygodnym siedziskiem dzięki grubej piance, która pokrywa całe krzesło. Idealnie pasuje do jadalni oraz przestrzeni biurowej.


07

Tapicerowane krzesło o kubełkowej budowie to idealne rozwiązanie dla miłośników klasyki. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, nadając mu niesamowitej ekskluzywności.


08

Dzięki grubiej piance na siedzisku tworzy bardzo wygodny model, który świetnie sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach.


09

Tapicerowane krzesło o kubełkowej budowie to idealne rozwiązanie dla miłośników klasyki. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, nadając mu niesamowitej ekskluzywności.


10

Krzesło MERI i jego ponadczasowy wygląd to oryginalny dodatek do jadalni na lata. Jednak to krzesło to coś więcej niż świetny design! Dzięki fantastycznemu oparciu i miękkiemu siedzisku stworzonym przez markę TIWAY, krzesło MERI to czysta przyjemność siedzenia.


11

W twoim domu, czy biurze stworzy ciepłą atmosferę i wprowadzi ponadczasowy styl. Prosta konstrukcja dopasuje się do każdego wnętrza.


Profilowane krzesła tapicerowane Tulip przykują wzrok w każdej aranżacji. Odpowiednio dopasowane oparcie to doskonałe połączenie praktycznych walorów z jakością i elegancją.


Krzesło z wyprofilowanymi siedziskami z podwójną ilością pianki. Dzięki zastosowanym materiałom jest miękkie i wygodne.